P6 – Project SIX – P6 – Project SIX

Inspirováni
automobilovou
historií tvoříme realitu

Přesná digitální rekonstrukce z fragmentu nebo historické fotografie

Jsme tým kreativních automobilových nadšenců, naplno využívající futuristické digitální technologie, používané v automobilovém designu a dlouholeté zkušenosti z projektové spolupráce s předními automobilovými výrobci. S vášní pro automobilovou historii, přesností a s použitím nejnovějších technologií dokážeme navrhnout a následně i vyrobit unikátní modely i z neúplného nebo neobvyklého zadání.

Historicky
přesný fragment

Naše unikátní
technologie

Digitální
rekonstrukce

Hotový model
(VR / v měřítku / reálná velikost)

Náš jedinečný
proces digitální
rekonstrukce

Zachycujeme a zprostředkováváme dobovou atmosféru

Díky hlubokým znalostem digitálních technologií necháváme jedinečným a tvůrčím způsobem ožít mimořádné skvosty automobilové historie v prostředí virtuální reality nebo v podobě reálného modelu.

Jsme průkopníky RESTAUROVÁNÍ V PROSTŘEDÍ VIRTUÁLNÍ REALITY a v našich modelech či vizualizacích dokážeme zachytit a zprostředkovat dobovou atmosféru společně s jedinečnými záměry tvůrců, panující ve chvílích vzniku originálních vozů.

Analýza historických fragmentů

Tvorba přesného digitálního modelu

Digitální model připravený pro další využití

Možnosti spolupráce

Virtuální rekonstrukce unikátních veteránů & Kreativní výroba dokonalých modelů vozidel

Díky futuristickým technologiím restaurujeme unikátní automobilové skvosty v prostředí virtuální reality či vytváříme dokonale přesné modely vozidel v měřítku 1:8, 1:4 a 1:1.

Takto virtuálně restaurované nebo fyzicky vytvořené originální modely jsou výjimečnou možností při rozšiřování sbírek pro technická MUZEA či MUZEA zabývající se automobilismem a toužící prezentovat mimořádně atraktivní a mnohdy většinou nedostupná historická vozidla.

Prohlídka modelů ve virtuální realitě →

Tvorba dřevěných modelů v měřítku (1: X) →

Tvorba modelů v reálné velikosti →

Virtual showroom

Kontaktujte nás
P6 DESIGN TEAM

+420 604 640 480
robert@projectsix.cz